Çözümlerimiz

Mobil Çözümler

Protek Bilişim mobil çözümleri, müşterilerimizin tüm kurumsal kaynaklarına istediği zaman, istediği yerden, istediği bir mobil cihaz ile ve güvenli olarak erişebilmesi amaçlanarak geliştirilmektedir. Şirketler tarafından kullanılan hemen her türlü akıllı telefon, bilgisayar, tablet ve mobil terminalleri için geliştirilebilmektedir. Özellikle de iPhone, iPad, BlackBerry, Windows Mobile ve Android teknolojilerini destekleyecek şekilde geliştirilmektedir.

Mobil Çözümler

Mobil Çözümler, iş birimleri arasındaki veri akışlarını, operasyonel süreçleri ve kullanılan cihazların yönetimlerini en güvenli teknoloji standartları kullanarak hizmete sunmaktadır.

Mobil Çözümleriyle İlgili İş Ortaklarımız
Protek Bilişim sanallaştırma çözümlerinde aşağıdaki marka, ürün ve iş ortaklıklarıyla hizmet sunmaktadır:
WMWare - Lenovo – HP – Samsung

Detaylı Bilgi

Bilginin sürekli ve hızlı bir şekilde artması sonucunda bilgiye hızlı ulaşma gereksinimide artmıştır. Bilgiye hızlı ulaşılmak, artan rekabet ortamında şirketlerin ihtiyacı haline gelmiştir. Şirketlerin birbirlerine karşı üstünlük sağlamaları için bilgiye daha hızlı ulaşmaları önemli bir rol oynamaktadır. Günümüzde şirketler bu durumun farkında olup ihtiyaçlarını mobil cihazlar ile gidermektedir. Örnek olarak bir şirket çalışanının, elektronik posta ile gönderilen bir bilgiye şirket dışındayken erişip hızlıca reaksiyon alabilmesi şirket menfaatleri için önem taşımaktadır.

Bilgiye ulaşmak önemli olduğu kadar bilgiye erişen olan cihazları yönetmekte bir o kadar önemlidir. Firmaların mobilite ihtiyaçları ve bu ihtiyaçlarını yönetmeleri için gerekli olan uygulamalara olan ihtiyaçları ile doğru orantılı olarak artmaktadır. Firmalar, çalışanlarının şirket kaynaklarına istediği zaman, istediği yerden güvenli olarak erişebilmesi için kendi kullandıkları sistemlere uygun çözümler kullanması gerekmektedir. Seçilecek çözümün kullanılan mobil cihazlar ile uyumlu çalışması çok önemlidir.

Mobil ürünlerin yönetilmesi, güvenliği gibi ihtiyaçlarınıza ilave olarak, danışmanlık, bakım ve yönetim hizmetleri de Protek Bilişim tarafından sağlanabilmektedir. Detaylı bilgi ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz: İletişim sayfası için tıklayınız.


Kapat

Kullanıcı Sözleşmesi

Sitede yer alan içeriklerin hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde Protek Bilişim´e ait'tir. İçerikler eser sahibinin izni ve kaynak olarak bu siteye ait domain adı http://www.protekbilisim.com adresine link verilmesi suretiyle kullanılabilir.

Websitesinde üretilen yazılı, fotoğraflı ve görüntülü içeriklerin tüm hakları saklıdır; yayınlanan içeriklerin kullanılması, tamamının veya bir kısmının kopyalanması, izin almadan yan kuruluşlarında veya üçüncü şahıs veya kurumlara kullandırması yasaktır.