Güvenlik Sistemleri (Kamera ve Alarm)
Skip Navigation LinksProtek / Hizmetlerimiz / Güvenlik Sistemleri Kamera ve Alarm

Güvenlik Sistemleri (Kamera ve Alarm)

Kamera ile gözetim, günümüzde mevcut olan en değerli güvenlik ve yönetim araçlarının başında gelmektedir. CCTV sistemleri; imalathaneler, hastaneler, eğitim kurumları, oteller, fabrikalar, konutlar, siteler, alışveriş merkezleri, havalimanları, ofisler vb. izlenmek istenen tüm alanlarda kullanılmaktadır. Bu sistemler, ilgili kişiyi güvenlik problemini değerlendirmesi ve uygun müdahalede bulunabilmesi için bilgilendirir.

Teknolojinin gelişmesi ile network tabanlı sistemler ön plana çıkmaya başlamış ve bunlarla birlikte kullanılan yazılımlar sayesinde akıllı video analizleri daha detaylı yapılmaya başlanmıştır.

Sistemler internet, cep telefonu ve akıllı telefonlar üzerinden izlenebilmekte ve yönetilebilmektedir.

Kamera sistemler

Çevre Güvenliği Sistemleri
Yakın zamana kadar yüksek maliyetleri sebebi ile fazla ilgi görmeyen çevre güvenlik sistemleri; günümüzdeki teknolojik gelişmelere ve düşen maliyetlere paralel olarak daha fazla uygulama alanı bulmaya başlamıştır.

Protek Bilişim; fabrika, askeri alan, havaalanı gibi stratejik yönden önem taşıyan tesislerin çevre güvenliği için; kamera, alarm ve erişim kontrol sistemlerinin entegre olarak çalıştığı kombine çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

Soygun İhbar Sistemleri
Portföyümüzde, Soygun İhbar Sistemleri çözümlerine uygun geniş bir ürün yelpazesi kullanmaktadır. Müşterinin ihtiyacı ve bütçesi doğrultusunda; sistem basit ve ekonomik kompakt set çözümlerinden, diğer sistem entegrasyonlarına uyumlu büyük proje çözümlerine kadar farklı markalarla tasarlanmaktadır.

Küçük veya büyük ölçekli sistemler abonelik veya satın alınma opsiyonları firmamız tarafından sunulmaktadır. Sistemler internet, cep telefonu ve akıllı telefonlar üzerinden izlenebilmekte ve yönetilebilmektedir.


Kapat

Kullanıcı Sözleşmesi

Sitede yer alan içeriklerin hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde Protek Bilişim´e ait'tir. İçerikler eser sahibinin izni ve kaynak olarak bu siteye ait domain adı http://www.protekbilisim.com adresine link verilmesi suretiyle kullanılabilir.

Websitesinde üretilen yazılı, fotoğraflı ve görüntülü içeriklerin tüm hakları saklıdır; yayınlanan içeriklerin kullanılması, tamamının veya bir kısmının kopyalanması, izin almadan yan kuruluşlarında veya üçüncü şahıs veya kurumlara kullandırması yasaktır.