Kurumsal
kurumsal

Hakkımızda

Protek Bilişim Bilgisayar Sistemleri , 2008 yılında kurulmuş ve bilişim sektöründe . bilgisayar , network , sunucu storage , altyapı ve güvenlik sistemlerinde faaliyet gösteren uluslararası bir firma'dır.

Protek Bilişim , yeni nesil network sistemleri üzerine odaklı, yenilikçi iş planları geliştirerek uzun süreli iş ortaklıkları oluşturmayı hedeflemektedir ve ürünlerine artı değerler katarak müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır.

Protek Bilşim, yurtiçinde pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Doğu anadolu bölgesindeki tüm il ve ilçeler dahil olmak üzere 25′in üzerinde il ve ilçe ile temasları bulunmaktadır.

Misyonumuz


Bilişim ve teknoloji sektöründe etik ve sürdürülebilir işler gerçekleştirmek, bize güvenen müşterilerimize maximum avantajlarla en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunabilmek.

Vizyonumuz


Türkiye’de Bilişim sektörünün gelişmesi ve büyümesi adına son teknoloji ürün ve hizmetleri müşterilerine sunmak, bu sorumluluk bilinci ile tüm dünyada tanınan bir şirket olmak.Kapat

Kullanıcı Sözleşmesi

Sitede yer alan içeriklerin hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde Protek Bilişim´e ait'tir. İçerikler eser sahibinin izni ve kaynak olarak bu siteye ait domain adı http://www.protekbilisim.com adresine link verilmesi suretiyle kullanılabilir.

Websitesinde üretilen yazılı, fotoğraflı ve görüntülü içeriklerin tüm hakları saklıdır; yayınlanan içeriklerin kullanılması, tamamının veya bir kısmının kopyalanması, izin almadan yan kuruluşlarında veya üçüncü şahıs veya kurumlara kullandırması yasaktır.