Çözümlerimiz
Skip Navigation LinksProtek / Çözümlerimiz / Yazılım Platformları

Yazılım Platformları

Yazılım, ürün inovasyonlarının ve rekabet gücünün sürdürülebilirliği açısından kritik önem taşıyan bir öğedir. Her şirket bir yazılım ve sistem bütünleştirme şirketine dönüşmektedir. Geçtiğimiz yıl pazara sunulan ürünlerin yaklaşık %66'sı, ayırt edici özellik olarak yazılımı kullanmaktadır.

Akıllı dünyada başarı, işletmelerin fark yaratan bir değer sağlamak amacıyla donanım kullanımını, birbirine bağlılığı, analitiği, yazılımı ve sistem zekasını ne kadar iyi denetleyebildiğine bağlıdır.

Bu dönüşüm, ürün değerinde daha önce benzeri görülmemiş artışlara neden olmaktadır. Ancak, gelişmiş ürünler tasarlanması yeni fırsatların başarısız olmasına neden olabilir. Bir uçakta, üç katlı bina yüksekliğinde kitaba eşdeğer milyonlarca satırlık yazılım kodu bulunabilir ve bu kodun içerdiği tek yazım hatası çok ciddi sonuçlara yol açabilir.

Yazılım, dünyadaki üreticiler için müşteri memnuniyeti, güvenlik derecelendirmeleri, ürün güvenilirliği, karlılık ve risk ve bir yenilikçi olarak genel imajları açısından önemli bir rol oynamaktadır.

Akıllı ürünler için neden IBM?
IBM, ürünlerinizi daha akıllı hale getirmenize yardımcı olacak yazılım, donanım ve hizmetleri sağlayabilir.


Kapat

Kullanıcı Sözleşmesi

Sitede yer alan içeriklerin hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde Protek Bilişim´e ait'tir. İçerikler eser sahibinin izni ve kaynak olarak bu siteye ait domain adı http://www.protekbilisim.com adresine link verilmesi suretiyle kullanılabilir.

Websitesinde üretilen yazılı, fotoğraflı ve görüntülü içeriklerin tüm hakları saklıdır; yayınlanan içeriklerin kullanılması, tamamının veya bir kısmının kopyalanması, izin almadan yan kuruluşlarında veya üçüncü şahıs veya kurumlara kullandırması yasaktır.