Kurumsal
Skip Navigation LinksProtek / Kurumsal / İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası
İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

  • Çalışanlarımızın maruz kalabilecekleri potansiyel tehlikeli durumların tanımlandığı, değerlendirildiği, kontrol edildiği ve bütün çalışanlara duyurulduğu bir çalışma ortamı sağlamak.
  • Ekipman, hammadde ve is aracı seçiminde is sağlığı - iş güvenliğine uygun malzeme seçimi yapmak.
  • Personelimizin sorumlulukları kapsamında gerekli eğitim desteğini sağlamak.
  • Faaliyetlerimizin İSG tehlike ve risklerini periyodik olarak gözden geçirmek.
  • Risklere göre uygun acil durum (deprem, yangın, sel, sivil savunma vb.) eylem prosedürlerini ve işin devamlılığı imkânlarını oluşturmak, sürdürmek ve acil durum risklerini azaltmak.
  • Bünyemizde iş güvenliğine yönelik kanun, yönetmelik ve tüzüklere bağlı olarak Ohsas 18001 standartlarına uygun isçi sağlığı ve is güvenliği yönetim sistemlerini oluşturmak ve sürekli iyileştirmeyle destekleyerek güncel tutmak.


Kapat

Kullanıcı Sözleşmesi

Sitede yer alan içeriklerin hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde Protek Bilişim´e ait'tir. İçerikler eser sahibinin izni ve kaynak olarak bu siteye ait domain adı http://www.protekbilisim.com adresine link verilmesi suretiyle kullanılabilir.

Websitesinde üretilen yazılı, fotoğraflı ve görüntülü içeriklerin tüm hakları saklıdır; yayınlanan içeriklerin kullanılması, tamamının veya bir kısmının kopyalanması, izin almadan yan kuruluşlarında veya üçüncü şahıs veya kurumlara kullandırması yasaktır.